Inaugural LA Plays It Forward Donors

Sharon '72 and Alan Aaronson

Angelica Aguilar '11

Catherine Albrecht '80

Jonathan Altman '05 and Rachel Ellenport

Russo Anastasio '87 and Karen Boyle-Anastasio

Timothy Anderson '86

Lionel Andre '98

Camila Arnold '04

Alexander Arntzen '13

Demian Arriaga '04

Melissa Axel '02 and James Jacoby

Michael Baiardi '96

Stuart '74 and Joanne Balcomb

Stephen Bannon '83

David Bawiec '10

Clifton Beach '02

Christopher Bly '08

Damon '91 and Angela Booth

James Bray '94

Christina Brehm '12

Michael Breidegam '97 and Paulette Borkowski

Trevor Bresaw '07

Gina Brigida '02 and Mark Petrie '01

Timothy Brinjak '90

Jessica Brizuela '12

Rochella Brown '11

Theodore Brown '11

Luiz Augusto Buff de Souza E Silva '12

Hayden Bursk '02

James Burt '74

Timothy Butterworth '05

David Carbonara '85

Christopher Carlson '09

Julia Chalker '12

Evyn Charles '84

Raul Hildebrando Chirinos Landazuri '12

Steven Cielinski '07

Brook Claman '91

Joel Clarkson '11

Douglas Clow '05

Adam Comstock '07

Kristen Cook '08

Phil Cordaro '87

Derek Cournoyer '09

David Cowan '90

Kyle Crane '07

Jonathan Cullen '89

Vivian De Aguiar Buff '12

Douglas DeAngelis '88

Deanna DellaCioppa '96

Micah Deterville '12

Jeannie Deva '75 and Joe Scoglio '74

Andrew Dixon '07

Martin Duarte Arredondo '10

Georg Egloff '86

Benny '78 and Cindy Faccone

William '90 and Emily Fate

Travis Ference '06

Hugh Fish '10

Joshua Florian '00

Jeremy Jonathan Fonseca '12

Bryant Fuhrmann '10

Joaquin Garcia '09

Eric Gardner '08

Bruce '76 and Ginger Garnitz

Douglas '90 and Donna Gerry

Erin Gershik '06

Guillermo Gimenez Marin '12

Joel Goodman '84

Hiroyuki Goto '01

Nils Gums '06

Mitchell Haeuszer '12

Tanisha Hall '98

Timothy Hankish '77

Neil Hansen '98

Thomas Hardisty '88

Peter Hastings '84

Alan Hoetker '06

Chun Yen Huang '13

Julie Hutchison '02

Emir Isilay '02

Dana James '09

Gregory '98 and Bronwyn Jamrok

Jason Jenkins '98

Gregory Jenkins '06

Manuel Jimenez '08

Kaitlin Jorgensen '09

Gerald and Bonnie Kalaf

Eric Kalver '09

Zachary Kamins '12

George Kazakos '92

Ronel Kelmen '79

Christen Keogh '13

Adam Keshen '04

Spencer Kettrick '07

Jill Krachmer '07

Dana Kroplick '12

Adam Kummins '94

Benjamin Landis '08

Nicholas Lane '76

Cheryl Lee Seow Wen '13

Andrew Lembo '12

Mei Poh Leong '12

Skye '02 and Marisa Lewin

Adam Lobel '83 and Leslie Cohen Lobel

Christian Lyon '88

Craig Malcor '81 and Patty Hayes

Matthew Mariano '02

Eric '79 and Lee Ann Marienthal

Vincenzo Marranca '12

Stephen Marston '76

Juan Matos '10

Shiori Matsushita '91 and Donald Richtenburg

Jonathan McBride '95

Ian McCulloch '07

Philip McGowan '09

Martin McSweeney '04

Michael Meehan '05

Jason Mendelson '02

Andrew Milford '03

Eric Milos '10

Sandro Jose Morales Santoro '09

Pablo Munguia '97

Cristie Munoz '12

Richard Nash '48

Daniel Negovan '10

Joey Newman '98 and Jerelyn McNaught

Andy O'Reilly '91

David Olivas '04

Stephanie Olmanni '08

Jonathan Ong Chung Siong '11

Oguz Can Ozcanli '13

James Pavlik '94

William '73 and Joyce Perrone

Timothy Petracca '11

Alexander Pierce '09

Eliot Popkin '95

Damir Price '93

Joseph '69 and Micki Puopolo

Kimberly Ransom '95

Evan Reiner '12

Isaac Richardson '12

Nathan Rightnour '09

Reynold Jeronimo Roque Tejada '12

Curtis Roush '80

Joseph Rozum '81

Neara Russell '10

Julie Sachs '08

Steven Saltzman '77 and Katherine Brown Saltzman

Scott Sapcariu '09

Michael Saul '77 and Mitta Wise

Julia Seeholzer '12

Christopher Sestric '04

Adam Shenk '07

David Sherman '02

Jacob Sherman '13

Kazumi Shimokawa '10

Avram Sills '90

Brian Silverman '94

Sylvia Simhon Camhi '10

Denise Slenski '07

Derek Snyder '10

Curt '78 and Constance Sobel

Sheldon '80 and Victoria Sondheim

Yang Song '11

Erik Steigen '96

Daniel '83 and Debra Stein

Igor Stolarsky '11

Joel Stoner '86

Leanne Summers '88 and Don Bogle

Mariam Suso '10

Vivien Sutyoso '98

Justine Taormino '06 and Henry Wadsworth '04

Bruce Tellier '76

Lary '77 and Helen Thomas

Megan Todd '09

Ernest Troost '78 and Louise Hatem

Ryan Tucker '00

Francisco Guillermo Visconti Protovin '10

Ayal Vishnitzer '11

Sandra Wall '84

Mary Wall '13

Hao Wang '11

Shanley Wang '12

Brian Warwick '03 and Ashley Caldwell '04

Christopher '76 and Glennis Waterman

Steven Weisberg '83

William Weissman '08

William Wells '11

Renee Wenk-Wolff '04

David '79 and Sheryl Winstone

Gernot Wolfgang '89 and Judith Farmer

Seth Woodard '06

Zhen Wu '13

Cengiz Yaltkaya '76

Nobuyuki Yamamoto '89

Daniel Yob '07

Krysta Youngs '05 and Yan Perchuk

Brian Zarlenga '06

Kathryn Zodrow '04